Profile Avatar
Gerinas
Wodna 19
Żywiec, ******* 34-300
Poland
******* ******* *******

BIURO RACHUNKOWE ŻYWIEC,

zapewniamy profesjonalną obsługę księgową z zachowaniem dyskrecji, lojalności i najwyższych standardów rachunkowych.

biuro rachunkowe

Nasze  biuro rachunkowe w żywcu , współpracuje z małymi i średnimi przedsiębiorstwami, z organizacjami pozarządowymi oraz z osobami fizycznymi prowadzącymi jednoosobową działalność gospodarczą. Na bieżąco jesteśmy ze zmianami zachodzącymi w prawie podatkowym, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu profesjonalną obsługę księgową z zachowaniem dyskrecji, lojalności i najwyższych standardów rachunkowych.

Godnie reprezentujemy Państwa interesy przed urzędami i podczas kontroli skarbowych. Wspieramy Państwa na każdym etapie prowadzonej działalności. W ramach naszej oferty prowadzimy podatkowe księgi przychodów i rozchodów, kartę podatkową oraz księgi handlowe. Zajmujemy się ewidencją środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych, ewidencją na potrzeby podatku VAT oraz ewidencją zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych.

Sporządzamy deklaracje podatkowe, bilans, sprawozdania finansowe i sprawozdania statystyczne. Opracowujemy politykę rachunkowości, prowadzimy obsługę kadrowo- płacową oraz wdrażamy zakładowy plan kont. Pomagamy w zakładaniu działalności gospodarczej, w wyborze formy opodatkowania i formy prawnej. Zapraszamy Państwa do współpracy.

Co daje współpraca z moim biurem ?

pomoc w rozpoczęciu działalności, a następnie rzetelne prowadzenie ksiąg handlowych, nadzór teczek osobowych pracowników
minimalizację kosztów obsługi księgowo - kadrowej Twojej firmy
obsługę zgodną z aktualnymi przepisami - nie musisz śledzić ciągle zmieniających się przepisów - poprzez stałe szkolenia oraz dostęp do kilku renomowanych portali mam informacje o aktualnych przepisach
reprezentację Twojej firmy w przypadku kontroli skarbowych, kontroli ZUS
Poprzez moją pomoc i fachową doradę możesz skupić się na swojej podstawowej działalności i generować większe zyski.

Biuro oferuje profesjonalną i kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych w zakresie rachunkowości, podatków, kadr i płac.

Posiadam certyfikat usługowego prowadzenia ksiąg Ministra Finansów o nr 10096/2005.

Dbając o gwarancję bezpieczeństwa moich klientów mam zawartą umowę ubezpieczeniową odpowiedzialności cywilnej.

Na życzenie klienta odbieramy dokumenty w siedzibie prowadzonej działalności gospodarczej.

Celem działalności jest obsługa małych i średnich firm w zakresie od Ryczałtu poprzez Książkę Przychodów i Rozchodów aż po Księgi Handlowe - tzw. pełną księgowość. W ramach tej obsługi mogą Państwo liczyć na fachową popartą doświadczeniem pomoc począwszy już od momentu zakładania swojej firmy przez całą obsługę rachunkowo - kadrowo - płacową podczas jej prowadzenia aż reprezentację przed komórkami kontroli skarbowej oraz ZUS.

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY. 


My Messages

FromSubjectDateStatus
First Page Previous Page
1
Next Page Last Page
Page size:
select
 0 items in 1 pages
No records to display.